Nowoczesne meble biurowe, recepcyjne, konferencyjne, gabinetowe, fotele widowiskowe Katowice | Dek-All

Stoły konferencyjne

W naszej ofercie znajdą Państwo meble biurowe, dzięki którym każde wnętrze zyska indywidualność. Wszystkie projektujemy z zachowaniem zasad ergonomii, jednak zwracamy także uwagę na estetykę. Wszystkie modele wyróżniają się niebanalnym stylem, dopasowanym do charakteru pomieszczenia. Wiedza, doświadczenie i śledzenie najnowszych trendów – tak można określić idee, które nam przyświecają przy tworzeniu mebli konferencyjnych. Gwarantujemy pełne zadowolenie z naszych usług. Zawsze stawiamy na jakość, zatem wszystkie stoły konferencyjne wykonane są z najlepszych materiałów, które odznaczają się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Warto także zwrócić uwagę na dopracowanie w każdym, nawet najmniejszym szczególe.

Nasza siedziba mieści się w Katowicach, jednak działamy także na terenie całego kraju. Zatem zapraszamy do kontaktu. Na pierwszym spotkaniu możemy porozmawiać o Państwa oczekiwaniach. Jesteśmy też otwarci na pomysły i sugestie. Na tej podstawie przygotujemy projekt. Oczywiście zaproponujemy ciekawe rozwiązania, które znacząco zwiększą funkcjonalność biura. Oferujemy różne rodzaje stołów konferencyjnych zarówno w stylu klasycznym, nowoczesnym, jak i retro.

Kierujemy się także zasadą, że nie ma dla nas zleceń niemożliwych do zrealizowania, gdyż są to kolejne wyzwania, z którymi chętnie się zmierzymy.

Idealne stoły na spotkania biznesowe

Przy organizacji spotkań biznesowych czy konferencyjnych niezbędne jest odpowiednie uzupełnienie pomieszczenia o meble biurowe. Nasza oferta jest odpowiedzią na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Możemy wykonać stoły konferencyjne, które dopasujemy zarówno do metrażu wnętrza, jak również jego stylu. Proponujemy modele dla osób ceniących nietuzinkowy design i praktyczne rozwiązania. W tym przypadku świetnym wyborem będą stoły wyróżniające się kształtem przywodzącym na myśl fale. Posadowienie na płozach dodaje nie tylko nowoczesnego charakteru, ale również lekkości. Dzięki temu nie trzeba obawiać się o przytłoczenie sali. Warto także zwrócić uwagę na klasyczną kolorystykę. Rekomendujemy zarówno modele białe, czarne na wysoki połysk, jak również wykonane w macie. Jednak to nie wszystko, otóż istnieje też możliwość wykonania stołów konferencyjnych w różnorodnym wybarwieniu czy z zastosowaniem kolorowej okleiny. Wachlarz rozwiązań jest tak naprawdę ogromny, a jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia.

Świetnym wyborem są także stoły szklane, które zachwycają swoją elegancją. Dla miłośników klasyki stworzymy ławy konferencyjne z naturalnego drewna, którego słoje dodają meblom unikalności. Jednocześnie trzeba też zauważyć, że ten materiał kojarzy się z renomą i prestiżem. Polecamy również dodatkowe funkcjonalności takie jak wpięcie profesjonalnych bloków zasilających i multimedialnych, co zapewni Państwu maksymalny komfort pracy. Zachęcamy do zestawienia stołów z meblami konferencyjnymi. Doskonale będą komponować się z komodą czy kontenerami mobilnymi, dzięki którym zyskuje się sporo miejsca do przechowywania dokumentów Nie można też zapomnieć o krzesłach, wśród których dostępne są modele profilowane i obrotowe. Zapraszamy do naszego biura w Katowicach.

E-mail: biuro@dekall.pl

Tel.: +48 32 781-14-40

Tel.: +48 32 781-12-40