Nowoczesne meble biurowe, recepcyjne, konferencyjne, gabinetowe, fotele widowiskowe Katowice | Dek-All

Nowoczesne meble gabinetowe

W ofercie znajdą Państwo nowoczesne meble gabinetowe, dzięki którym stworzenie prestiżowego wnętrza jest bardzo łatwym zadaniem. Służymy naszą wiedzą i umiejętnościami, a także doświadczeniem. Proponujemy tylko i wyłącznie najlepsze modele, które wyróżniają się designem użytkowym, ale i jakością. Stawiamy na najwyższy standard wykonania w oparciu o wysokogatunkowe materiały pochodzące ze sprawdzonego źródła. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania naszych klientów. Na początku przygotujemy projekt na podstawie Państwa preferencji i wymagań. Jednocześnie zastosujemy naprawdę wiele rozwiązań zapewniających ergonomię wnętrza, wygodę pracy, ale i najwyższą estetykę. Warto zwrócić uwagę choćby na biurka, wszak takich mebli biurowych nie może zabraknąć we wnętrzu komercyjnym. Proponujemy zarówno modele wolnostojące, jak również zabudowę połączoną z półką, a nawet regałem. Do nich oczywiście należy dobrać odpowiednie fotele. W tym przypadku, poza tym, jak się prezentują, bardzo ważny jest komfort. Zatem doskonale sprawdzą się modele obrotowe, które jednocześnie posiadają regulowany zagłówek, a odpowiednie wyprofilowanie sprawia, że bardzo łatwo można przyjąć prawidłową postawę ciała. Dzięki temu uniknie się bóli kręgosłupa, co wpłynie także na lepszą efektywność pracy.

Fotele i biurka do gabinetu

Stworzenie funkcjonalnego miejsca pracy jest bardzo ważne. Jednak, przyjmując klientów, trzeba pamiętać o tym, że oceniają oni także cześć wizualną. Zatem, jeżeli chcą Państwo, aby firma była postrzegana jako profesjonalna, konieczne jest zadbanie o dobór odpowiednich mebli biurowych. Z chęcią je przygotujemy. Oczywiście wszystkie będą dopracowane w każdym, nawet najmniejszym szczególe. Rekomendujemy choćby posadowione na płozach czy smukłych nóżkach, które dodają wnętrzu lekkości i nie przytłaczają. W tym przypadku możemy je wykonać ze stali lub naturalnych surowców, np. drewna, co gwarantuje maksymalną stabilność.

Wykonujemy również meble laminowane na wysoki połysk, które doskonale wpisują się w nowoczesne wnętrza. Takie meble gabinetowe mają bardzo szlachetny charakter. Dodatkowo pod blatem możemy umieścić komodę z szufladami czy też mobilny kontener. Dla miłośników ciekawych rozwiązań proponujemy biurka szklane, które doskonale się prezentują. My polecamy oczywiście modele ze szkła hartowanego, które są odporne na uszkodzenia i bardzo trwałe. Jeżeli preferują Państwo bardziej surową stylistykę, to podejmiemy się także takiego zlecenia. Zaprojektujemy nawet meble do pomieszczeń o nietypowym układzie, choćby ze skosami, gdzie zastosujemy niską zabudowę. Aby wnętrze stało się bardziej przestronne, zaproponujemy proponujemy jaśniejsze meble.

Pomożemy dobrać także idealnie pasujące fotele, które sprawią, że nawet wielogodzinna praca siedząca będzie bardzo komfortowa. W tym przypadku również możemy zaproponować różne wykończenie, począwszy od skóry naturalnej, po elegancką tapicerkę materiałową. Oba rozwiązania zapewnią maksimum funkcjonalności. Warto jeszcze wybrać ruchomy zagłówek czy choćby podłokietniki.

Ofertę mebli opieramy na systemach katalogowych oraz projektowanych pod zamówienie klienta, zatem jeżeli są Państwo zainteresowani usługami, to zapraszamy do kontaktu.

E-mail: biuro@dekall.pl

Tel.: +48 32 781-14-40

Tel.: +48 32 781-12-40