Nowoczesne meble biurowe, recepcyjne, konferencyjne, gabinetowe, fotele widowiskowe Katowice | Dek-All

Krzesła audytoryjne

W naszej ofercie znajdą Państwo meble audytoryjne, które wyróżniają się niezwykłą jakością, trwałością, ale i estetyką. Fabryka podczas ich projektowania, a następnie produkcji kieruje się zasadą, że najważniejsze jest zadowolenie klientów. Zatem dokładamy wszelkich starań, by spełniły one oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Do każdej sali audytoryjnej idealnym wyborem są nowoczesne krzesła bądź też fotele.

Sprawdzają się one podczas wielogodzinnych zajęć zapewniając maksymalny komfort użytkowania. Na uwagę zasługuje kolorystyka tkanin, co pozwala na łatwe dopasowanie do charakteru wnętrza, jak i pozostałej aranżacji pomieszczenia. Warto zwrócić także uwagę na zaokrąglone kształty - meble nie posiadają ostrych kantów, co zapewnia bezpieczeństwo.

Nowoczesne meble audytoryjne

Niewątpliwie nasze krzesła i fotele audytoryjne zachwycają swoim uniwersalnym charakterem. Idealnie sprawdzą się zarówno w salach lekcyjnych jak i wykładowych. Dopracowane są w każdym, nawet najmniejszym szczególe, zatem posłużą Państwu przez wiele lat. Dodatkowo dajemy możliwość wyboru różnych dodatkowych funkcji, dzięki czemu są jeszcze bardziej praktyczne. Polecamy także składany pulpit, który będzie elementem niezbędnym podczas wykładów i egzaminów.

Stalowa konstrukcja zapewnia najwyższą wytrzymałość i stabilność. Co ciekawe, decydując się na nasze meble audytoryjne, można dokonać ich montażu zarówno w rzędach prostych, po łuku, jak i na podłożu płaskim lub schodkowym.

E-mail: biuro@dekall.pl

Tel.: +48 32 781-14-40

Tel.: +48 32 781-12-40