Nowoczesne meble biurowe, recepcyjne, konferencyjne, gabinetowe, fotele widowiskowe Katowice | Dek-All

sofy i fotele recepcyjne

Proponujemy także wyposażenie, które znajdzie się w pomieszczeniu budującym tzw. ?pierwsze wrażenie? firmy. Prezentujemy sofy i fotele recepcyjne, które umożliwiają stworzenie atmosfery spokoju i harmonii. Tego rodzaju elementy wyposażenia zazwyczaj umieszcza się w centralnej części holu, dlatego warto zadbać o ich reprezentacyjny wygląd. Meble nie powinny przytłaczać wnętrza, a zamiast tego tworzyć iluzję dużej przestrzeni. Ponadto, fotele i sofy recepcyjne powinny cechować się funkcjonalnością i estetyką. Każda osoba z nich korzystająca powinna czuć się komfortowo, co sprawi, że czas spędzony na oczekiwaniu wyda się mijać szybciej.

Proponujemy modele, które wyróżniają się bardzo eleganckim, bądź też kreatywnym designem. Mogą wyróżniać się wyrazistymi lub stonowanymi barwami. Pozwoli to dopasować meble do dowolnej aranżacji wnętrza, odpowiednio ją wzbogacając, a także do charakteru firmy.

Oferujemy wyposażenie do dużych przestrzeni, jak i niewielkich pomieszczeń. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

E-mail: biuro@dekall.pl

Tel.: +48 32 781-14-40

Tel.: +48 32 781-12-40