Nowoczesne meble biurowe, recepcyjne, konferencyjne, gabinetowe, fotele widowiskowe Katowice | Dek-All

Nowoczesne lady recepcyjne

Nasza firma Dek-All oferuje Państwu nowoczesne podejście do wnętrz komercyjnych. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby meble do recepcji czy holu prezentowały najwyższą jakość. Przede wszystkim proponujemy lady, które są niezwykle funkcjonalne i zapewniają maksimum wygody osobom przy nich pracującym. Jednocześnie stawiamy na wyjątkową estetykę, dzięki której wnętrze staje się bardziej prestiżowe i dopasowane do charakteru działalności.

Lady recepcyjne na zamówienie

Tym, co nas wyróżnia, jest niewątpliwie wsłuchiwanie się w potrzeby klientów. Przede wszystkim rozmawiamy o ich oczekiwaniach, proponujemy także ciekawe rozwiązania, które gwarantują zadowolenie z usług. Bez problemu możemy przygotować projekt, który będzie pasował do wnętrz nawet o małym metrażu. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu zaproponujemy różne pomysły, dostosowane do Państwa budżetu.

Wszystkie materiały, z których wykonujemy meble recepcyjne, są najwyższej jakości i pochodzą ze sprawdzonego źródła. Dzięki temu jesteśmy pewni ich trwałości i niezawodności, a także odporności na uszkodzenia mechaniczne np. lada z Corianu. Można zdecydować się np. na meble wykonane z naturalnego forniru, gdzie widoczne na powierzchni słoje i sęki dodają niepowtarzalnego charakteru. Świetnym wyborem są również lady recepcyjne wykonane z kolorowego szkła czy też lakierowane na wysoki połysk. Niewątpliwie takie rozwiązania optycznie powiększają przestrzeń, a także jej nie przytłaczają. Oczywiście możemy wykonać lady, które będą łączyły w sobie różne materiały.

Nowoczesne lady recepcyjne do biura

Wiemy, jak ważnym miejscem jest hol czy recepcja. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze meble sprawiły, że wnętrze zyska prestiżowy charakter. W końcu na podstawie pierwszego wrażenia klienci czy goście oceniają Państwa firmę. Zatem w takiej przestrzeni nie może zabraknąć odpowiedniej lady recepcyjnej. Do małych wnętrz doskonale sprawdzi się lada, która nada lekkości. Zaokrąglona konstrukcja nie zajmuje wiele miejsca. Dodatkowo mebel został wyposażony w nadstawkę. Jeżeli szukają Państwo stanowiska dla kilku osób, to zdecydowanie lepiej postawić na ladę prostokątną albo też kwadratową, o gładkim wykończeniu. Doskonale wpisują się one w minimalistyczne wnętrza, którym dodają eleganckiego charakteru. Można zdecydować się na nowoczesną ladę recepcyjną o falistej konstrukcji. W naszej ofercie dostępne są także meble biurowe, które zapewniają maksymalną wygodę podczas wykonywania obowiązków.

Proponujemy również ciekawe rozwiązania choćby w postaci efektownego oświetlenia, które sprawia, że nawet w dużym holu lada jest od radu widoczna. Bardzo ważne jest także wykończenie. Rekomendujemy jego różne rodzaje, np. zastosowanie szklanego blatu bądź też wysokiej nadstawki, która zabezpiecza ważne dokumenty, dzięki czemu nie są widoczne dla osób nieupoważnionych.

E-mail: biuro@dekall.pl

Tel.: +48 32 781-14-40

Tel.: +48 32 781-12-40