Nowoczesne meble biurowe, recepcyjne, konferencyjne, gabinetowe, fotele widowiskowe Katowice | Dek-All

O FIRMIE

 Firma Dek -  All Meble Biurowe istnieje na rynku od 2003 roku. Przez lata funkcjonowania przedsiębiorstwa zdołaliśmy zaopatrzyć w nasze produkty setki przedsiębiorstw i instytucji. Lata doświadczeń spowodowały, iż pozyskaliśmy ogromne doświadczenie w branży meblarskiej.

 

Dostarczamy pakiet usług związanych z wyposażeniem  pomieszczeń biurowych  i miejsc użyteczności publicznej. Proponujemy konsultacje i doradztwo aby wspomóc klienta w doborze odpowiednich materiałów i rozwiązań. Tworzymy także projekty i wizualizacje. Oferujemy również transport i montaż mebli oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

 

Specjalizujemy się w kompleksowym wyposażaniu firm i instytucji w meble biurowe, meble gabinetowe, lady recepcyjne, meble konferencyjne jak również krzesła biurowe, fotele i sofy. Uzupełnieniem naszej oferty są wykładziny obiektowe, meble metalowe oraz ścianki działowe. Szeroka oferta skierowana jest zarówno do firm ceniących indywidualizm i niepowtarzalne wzornictwo, jak i instytucji, w których dużą rolę odgrywa cena.

 

Służymy fachowym doradztwem w zakresie rozplanowania i urządzenia przestrzeni biurowej, aby stworzyć przyjazne, inspirujące i produktywne środowisko pracy.

 

Jesteśmy przedstawicielem takich fabryk jak; DOBRA FORMA, BALMA , NOTI, PROFIm, BEJOT, MEGAN SEATING, FORUM SEATING. Nasi partnerzy handlowi to godni zaufania producenci o mocnej pozycji na rynku. W naszej ofercie znajdziecie Państwo meble i krzesła charakteryzujące się wysoką jakością, bogactwem formy, koloru i materiałów. Podane cechy produktów osiągnięte zostały dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu w produkcji i użyciu najnowocześniejszych technologii używanych przez naszych dostawców. Oferta jest nieustannie poszerzana wraz ze wzrostem potrzeb naszych klientów.

 

W naszych meblach wykorzystujemy takie materiały jak: fornir, laminat wysoko ciśnieniowy, , okleina desk – top,  szkło oraz melamina, o różnych wykończeniach powłok.

 

Nie ograniczamy się wyłącznie do sprzedaży mebli typowych lecz pragniemy zapewnić każdemu klientowi rozwiązania spełniające jego indywidualne potrzeby i wymagania. Dodatkowo dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, fachowości obsługi i wysokiej jakości naszych produktów dbamy o pełne zadowolenie i satysfakcję klienta.

 

Co zyskujecie Państwo kontaktując się z nami

 

- doradztwo w zakresie rozplanowania i urządzenia powierzchni biurowej,

- bezpłatną wizualizację wnętrz ze wstępnym kosztorysem,

- gwarancję cen fabrycznych,

- bezpłatny transport i fachowy montaż mebli,

- dogodne formy płatności również leasing,

- pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,

- ciągłość produkcji systemów mebli przez okres minimum 5 lat,

- pomoc w przeprowadzce przy zmianie siedziby bądź przy przemeblowaniu wewnątrz firmy.

E-mail: biuro@dekall.pl

Tel.: +48 32 781-14-40

Tel.: +48 32 781-12-40