Nowoczesne meble biurowe, recepcyjne, konferencyjne, gabinetowe, fotele widowiskowe Katowice | Dek-All

Fotele kinowe i teatralne

Z myślą o wyposażeniu sal widowiskowych,, kinowych czy też teatralnych przygotowaliśmy odpowiednie fotele. Wyróżniają się one ciekawym designem, trwałością, a także funkcjonalnością. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy zaprojektowaliśmy takie rozwiązania, które sprawiają, że wszystkie fotele są bardzo wygodne, a jednocześnie nie zajmują wiele miejsca, co oczywiście ma znaczenie przy aranżowaniu sal kinowych czy też teatralnych. Dzięki temu w danej przestrzeni zmieści się ich wiele, ale nie kosztem wygody użytkowników. Proponujemy Państwu różne i interesujące rozwiązania, które sprawią, że nasze meble będą stanowiły także doskonałą dekorację i idealnie będą wpisywać się w estetykę danego miejsca.

Można wybrać profilowe oparcia, dzięki którym utrzymanie prawidłowej postawy ciała jest łatwe. Z kolei właściwie dobrane siedziska zapewniają komfortowe siedzenie nawet przez wiele godzin. W tej grupie produktów wszystkie modele krzeseł i foteli są tapicerowane bardzo wytrzymałymi tkaninami. Dodatkowo w asortymencie znajdują się fotele kinowe i teatralne rozłożone na stałe, ale i składane. Oferujemy także oparcia w różnych wysokościach , dzięki którym seans kinowy czy spektakl teatralny będzie stanowił jeszcze większą przyjemność.

Dajemy również możliwość dodatkowego wyposażenia, np. w numerację rzędu, co znacząco ułatwia znalezienie swojego miejsca. Proponujemy Państwu także bardzo ciekawe i funkcjonalne rozwiązania, które znacząco poprawiają komfort użytkowania. Jest to choćby ześlizg do popcornu, stoliczek serwisowy, półka między fotelami, a nawet uchwyt do kubków.

W naszej linii produktowej można znaleźć też fotele, które posiadają wysuwany blat. Dzięki temu sprawdzą się nawet na salach wykładowych. Każdy zatem znajdzie modele, które spełnią jego wymagania.

Fotele do sal widowiskowych

W naszej pracy kierujemy się zasadą, że zadowolenie klientów jest najważniejsze. Dlatego projektowanie mebli zawsze zaczynamy od analizy oczekiwań odbiorców. Następnie istotne jest znalezienie odpowiednich rozwiązań, które sprawią, że wszystkie fotele do sal widowiskowych będą odpowiadać wymaganiom. Taka idea przyświeca nam zawsze. Oczywiście priorytetowe jest również znalezienie właściwych materiałów, które będzie cechować ponadprzeciętna wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Zatem proponujemy modele, których siedziska posiadają nieodkształcającą się piankę. Pochodzi ona z pewnego źródła, dlatego jesteśmy pewni jej trwałości. Zapobieganie odkształceniom niewątpliwie wpływa na wyższy poziom komfortu.

Jak wiadomo, w miejscach użytku publicznego konieczne jest utrzymanie należytej czystości. Dlatego nasze fotele często posiadają dodatkowo osłonę na oparcia. Jeżeli chce się uczynić miejsce bardziej prestiżowym, to odpowiednim rozwiązaniem będzie tapicerowany zagłówek.

Warto także zwrócić uwagę na samą estetykę. Dostępne są różne tapicerki. Niewątpliwie te w kolorze czerwonym kojarzą się z kinami w starym stylu i wpisują się w stylistykę retro. Można również wybrać niebieskie czy niezwykle eleganckie czarne. Będą one idealnym dopełnieniem sal widowiskowych w operze.

E-mail: biuro@dekall.pl

Tel.: +48 32 781-14-40

Tel.: +48 32 781-12-40