Nowoczesne meble biurowe, recepcyjne, konferencyjne, gabinetowe, fotele widowiskowe Katowice | Dek-All

Fotele kinowe i teatralne

Z myślą o wyposażeniu sal widowiskowych, kinowych czy też teatralnych, wprowadziliśmy do oferty nowoczesne, ergonomiczne fotele. Proponowane przez nas produkty wyróżniają się ciekawym designem, trwałością, a także funkcjonalnością. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy zdobytej w pracy z setkami klientów, zaprojektowaliśmy takie rozwiązania, które sprawiają, że wszystkie fotele kinowe i teatralne są bardzo wygodne, a jednocześnie nie zajmują wiele miejsca, co oczywiście ma znaczenie przy aranżowaniu sal, zwłaszcza tych mniejszych. Dzięki przemyślanemu projektowi jesteśmy w stanie umieścić w danej przestrzeni wiele foteli przy zapewnieniu użytkownikom wysokiego poziomu komfortu. W firmie Dek-All nie uznajemy żadnych kompromisów! To, jaki fotel kinowy i teatralny najlepiej sprawdzi się w danym miejscu, jest zawsze kwestią indywidualną, dlatego dajemy Państwu duży wybór w kwestii wielkości, koloru czy wykończenia mebli, ale też kształtu podłokietników i zagłówka.

Nowoczesne fotele kinowe

fotel kinowy czerwony

Idąc stale z duchem czasu, możemy zaproponować Państwu różne nowoczesne rozwiązania, które sprawią, że nasze meble będą stanowiły także doskonałą dekorację i idealnie będą wpisywać się w estetykę danego miejsca. Można wybrać profilowe oparcia, które pomogą utrzymać prawidłową postawę ciała podczas spektaklu czy seansu kinowego, gwarantując odciążenie i wsparcie kręgosłupa. Z kolei właściwie dobrane, miękkie siedziska zapewnią komfortowe siedzenie w fotelu nawet przez wiele godzin. W tej grupie produktów wszystkie modele krzeseł i foteli są tapicerowane bardzo wytrzymałymi tkaninami. Dodatkowo, w asortymencie znajdują się fotele kinowe rozłożone na stałe, ale i w wariancie składanym. Oferujemy także oparcia w różnych wysokościach, tak aby seans kinowy był dla widzów jeszcze większą przyjemnością. W naszej linii produktowej można znaleźć też fotele, które posiadają wysuwany blat. Dzięki temu sprawdzą się nawet na salach wykładowych. Każdy zatem znajdzie modele, które spełnią jego wymagania. Proponujemy Państwu także bardzo ciekawe i funkcjonalne rozwiązania, które znacząco poprawiają komfort użytkowania. Jest to choćby ześlizg do popcornu, stoliczek serwisowy, półka między fotelami, a nawet uchwyt do kubków.

W naszym asortymencie posiadamy popularne kolekcje:

Nowoczesne fotele teatralne

fotel kinowy czarny

Dajemy również możliwość personalizacji, jesteśmy w stanie wyposażyć każdy fotel teatralny w numerację rzędu, co ułatwi członkom publiczności szybsze znalezienie swojego miejsca na widowni. Jak wiadomo, w miejscach użytku publicznego konieczne jest utrzymanie należytej czystości i zachowanie higieny, dlatego nasze fotele często posiadają dodatkowo osłony na oparcia, na których można wykonać spersonalizowany nadruk. Jeżeli chce się uczynić miejsce bardziej prestiżowym, to odpowiednim rozwiązaniem będzie tapicerowany zagłówek. Warto także zwrócić uwagę na samą estetykę. Dostępne są różne tapicerki. Niewątpliwie te w kolorze czerwonym kojarzą się z kinami w starym stylu i wpisują się w stylistykę retro. Można również wybrać niebieskie czy niezwykle eleganckie czarne. Będą one idealnym dopełnieniem sal widowiskowych w teatrze, filharmonii czy operze.

Fotele do sal widowiskowych

W naszej pracy kierujemy się zasadą, że zadowolenie klientów jest najważniejsze. Dlatego projektowanie mebli zawsze zaczynamy od analizy oczekiwań odbiorców. Następnie szukamy odpowiednich rozwiązań, które sprawią, że wszystkie fotele do sal widowiskowych będą odpowiadać wymaganiom. Taka idea przyświeca nam od początku działalności, dlatego od 2003 roku z powodzeniem wyposażamy rozmaite obiekty kulturalne na terenie całego kraju, regularnie zdobywając uznanie wśród kolejnych klientów. Oczywiście ważnym priorytetem jest również znalezienie właściwych materiałów, które będzie cechować ponadprzeciętna wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Zatem proponujemy modele, których siedziska posiadają nieodkształcającą się piankę i w całości pokryte są wysokiej jakości tkaninami tapicerskimi. Wszystkie materiały wykorzystane do produkcji foteli kinowych i teatralnych pochodzą z pewnego źródła, dlatego możemy zapewnić, że nasze meble zniosą nawet wieloletnią, bardzo intensywną eksploatację. Zapobieganie odkształceniom niewątpliwie wpływa na wyższy poziom komfortu, który jest niezwykle istotny podczas siedzenia w jednej pozycji przez wiele godzin.

Komfortowe fotele kinowe i teatralne na Dekall.pl

Planują Państwo modernizację kina studyjnego, multipleksu lub sali teatralnej? Zapraszamy już dzisiaj do zapoznania się z pełną ofertą katowickiej firmy Dek-All. Wszystkie osoby chętne do nawiązania współpracy zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami handlowymi. Można również odwiedzić nas osobiście, aby obejrzeć prezentowane produkty na żywo. Siedziba firmy mieści się w Katowicach przy ul. 1 Maja 28. Mamy gotowe projekty foteli, ale bez problemu możemy zrealizować także spersonalizowane zamówienie. Dbamy o to, aby efekt spełniał oczekiwania Klientów, dlatego wszystkie usługi realizujemy zawsze w sposób profesjonalny i kompleksowy.

E-mail: biuro@dekall.pl

Tel.: +48 32 781-14-40

Tel.: +48 32 781-12-40