Nowoczesne meble biurowe, recepcyjne, konferencyjne, gabinetowe, fotele widowiskowe Katowice | Dek-All

Dream

Opis poduktu

DREAM to kolekcja dynamicznych w formie krzeseł konferencyjno – audytoryjnych. Wyróżniającą cechą rodziny jest szeroka gama różnorodnych opcji i wykończeń. Formę krzesła oparto na połączeniu elementów plastikowych - siedziska i oparcia - z lekkim metalowym stelażem. Plastikowe elementy mogą otrzymać tapicerowane nakładki, które zwiększają komfort użytkowania. 

DREAM dostępny jest na nogach, na płozie, a także jako ławka – siedzisko łączące od 2 do 5 miejsc. Istnieje możliwość łączenia krzeseł w dłuższe rzędy, co ma zastosowanie szczególnie w salach wykładowych czy audytoryjnych, ale też w pomieszczeniach recepcyjnych lub poczekalniach.
Do wyboru mamy modele z podłokietnikami lub bez, z plastikowym składanym blatem, na kółkach bądź na stopkach. Wygląd krzesła dobierzemy do charakteru aranżacji wnętrza, dobierając także kolor stelaża, kolor elementów plastikowych, a także rodzaj i barwę części tapicerowanych. Niezależnie od konfiguracji wykończeń, wszystkie krzesła z rodziny można sztaplować.

DREAM to mobilne, lekkie, funkcjonalne i łatwe do utrzymania w czystości krzesło, które sprawdzi się przede wszystkim w intensywnie eksploatowanych salach wykładowych czy szkoleniowych, ale również w pomieszczeniach socjalnych, poczekalniach czy recepcjach.

E-mail: biuro@dekall.pl

Tel.: +48 32 781-14-40

Tel.: +48 32 781-12-40